تصویر جدیدی از نیکولاس کیج در فیلم Color Out of Space منتشر شد


تصاویر تازه‌ای از فیلم Color Out of Space منتشر شد. این اثر ساخته‌ی SpectreVision، اقتباسی از داستانی به همین نام نوشته‌ی هوارد فیلیپس لاوکرافت (H.P. Lovecraft) با بازی نیکولاس کیج (Nicolas Cage) و جولی ریچاردسون (Joely Richardson) است. این فیلم در فستیوال فیلم تورنتو ۲۰۱۹ که ماه بعد آغاز می‌شود، برای اولین بار به نمایش در خواهد آمد. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

ریچارد استنلی (Richard Stanley)، نویسنده و کارگردان آن خواهد بود. Color Out of Space، داستان ترسناک کیهانی را در مورد گاردنرها شرح می‌دهد. خانواده‌ای که برای فرار از فشار قرن ۲۱، به نیوانگلند نقل‌مکان می‌کنند. آن‌ها مشغول عادت کردن به زندگی جدیدشان هستند که شهاب‌سنگی در حیاط خانه‌شان سقوط می‌کند. به نظر می‌رسد این شهاب‌سنگ اسرارآمیز که در زمین ذوب می‌شود، زمین و خصوصیات فضا-زمان را با رنگی عجیب و غریب و غیرعادی از دنیایی دیگر آلوده می‌کند. در کمال وحشتشان، خانواده گاردنر متوجه می‌شوند که این نیروی بیگانه، به تدریج هر نوع از حیاطی که لمس می‌کند را تغییر می‌دهد و این شامل خودشان نیز خواهد شد.

ستارگان فیلم شامل جولی ریچاردسون بازیگر فیلم Red Sparrow، مادلین آرتور (Madeleine Arthur) بازیگر فیلم Big Eyes، برندون میر (Brendan Meyer) بازیگر سریال The OA، تامی چونگ (Tommy Chong) بازیگر فیلم After Hours، الیوت نایت (Elliot Knight) بازیگر سریال Titans، جولین هیلیارد (Julian Hilliard) بازیگر سریال The Haunting of Hill House و کیوریانکا کیلچر (Q’Orianka Kilcher) بازیگر سریال The Alienist هستند.

۳ سال از زمانی که SpectreVision اعلام کرد که کار بر روی این اقتباس از داستان کوتاه لاوکرافت را آغاز کرده، می‌گذرد. این اثر اولین فیلمی است که استنلی پس از اخراجش از فیلم The Island of Dr. Moreau 1996 که اقتباسی از داستانی نوشته‌ی هِربرت جورج وِلز (H.G. Wells) بود، کارگردانی می‌کند. شرح کامل چرایی و چگونگی این اتفاق در مستند  Lost Soul: The Doomed Journey of Richard Stanley’s Island of Doctor Moreau آمده است.

منبع: comingsoon

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *