جو کری ستاره‌ی Stranger Things به فصل سوم سریال No Activity پیوست


در حالی که هواداران بی‌صبرانه منتظر فصل چهارم سریال هیجان‌انگیز Stranger Things «چیزهای عجیب و غریب» هستند، باید بگوییم که دیگر نیازی نیست تا زمان زیادی را منتظر بمانند تا جو کری (Joe Keery) ستاره‌ی این سریال را ببینند. بنا بر گزارش خبرگزاری TVLine، او برای ایفای نقش در سومین فصل سریال No Activity از CBS All Access قرارداد بسته است. برای آگاهی از جزئیات خبر در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

سریال No Activity در یک دنیای شلوغ پر از مواد مخدر اتفاق می‌افتد و داستان دو پلیس سطح پایین را که مدت زمان زیادی را در ماشین با هم سپری می‌کنند، بازگو می‌کند. همچنین دو جنایتکار که مدت زیادی را در تاریکی نگه داشته می‌شوند؛ دو کارگر که واقعا کلیک نکرده‌اند! و دو حفار مکزیکی که تازگی همدیگر را دیده‌اند.

اما فصل سوم سریال علاوه بر کری، شامل بازیگرانی از جمله بث برز (Beth Behrs) بازیگر The Neighborhood، کیگان مایکل کی (Keegan-Michael Key) بازیگر Key & Peele، دایلان مک درموت (Dylan McDermott) بازیگر American Horror Story و پاولا پل (Paula Pell) بازیگر A.P Bio خواهد بود.

No Activity توسط CBS Television Studios به همراه استودیو Funny Or Die و همچنین Gary Sanchez Productions تهیه خواهد شد و بر اساس سریال استرالیایی تهیه شده توسط Jungle و برودکست استن (Stan) ساخته می‌شود. این سریال توسط ترنت او دونل (Trent O’Donnell) و پاتریک برامال (Patrick Brammall) به همراه ویل فارل (Will Ferrell)، آدام مک کی، جیسون باروز (Jason Burrows) و جو فارل (Joe Farrell) تهیه کنندگی اجرایی می‌شود. ترنت او دونل تمامی قسمت‌ها را کارگردانی کرده است. شایان ذکر است دو فصل اول No Activity هم اکنون در استریم سرویس CBS All Access در دسترس است.

منبع: کامینگ سون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *