برندگان جشن جوایز انتخاب منتقدین آمریکا اعلام شدند


بیست و پنجمین جشن جوایز انتخاب منتقدین آمریکا با اجرای تای دیگز (Taye Diggs) دیشب روی آنتن شبکه CW رفت. در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

دیشب برای هر دو شبکه‌ی نتفلیکس و اچ‌بی‌او خوب بود و استودیوها برای فیلم‌های The Irishman, Marriage Story, When They See Us, Watchmen و Succession جوایزی دریافت کردند.

فیلم Once Upon a Time in Hollywood برنده جایزه بزرگ جشن، بهترین فیلم، شد و در سه بخش، بهترین بازیگر نقش مکمل برای برد پیت، بهترین فیلم‌نانه اصلی برای کوانتن تارانتینو، و بهترین طراحی صحنه برای باربارا لینگ و نانسی هی برنده جایزه شد.

در بخش تلویزیونی، Fleabag همچنان پیشتاز است و برنده بهترین سریال کمدی شد و فیبی والر-بریج جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن و اندرو اسکات جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال کمدی را دریافت کردند. این جوایز اخیر این سریال است که در‌ بخش سریال کمدی یا موزیکال، گلدن گلوب گرفت و جوایز امی را هم در ماه سپتامبر درو کرد.

سریال Succession علاوه بر جایزه بهترین سریال درام، برای جرمی استرانگ جایزه بهترین بازیگر‌ نقش اول مرد را به همراه داشت. این سریال هفته گذشته هم گلدن گلوب گرفت.

دیگر جوایز بزرگ در بخش بهترین کارگردانی به سم مندس برای فیلم ۱۹۱۷، و بانگ جون هو برای فیلم Parasite، بهترین بازیگر نقش اول مرد و زن به واکین فینیکس برای فیلم جوکر و رنه زلوگر برای فیلم جودی و بهترین بازیگر نقش اول مرد در تلویزیون به رجینا کینگ برای سریال Watchmen، بیل هیدر برای سریال بری، جارل جروم برای سریال When They See Us و میشل ویلیامز برای سریال Fosse/Verdon تعلق گرفتند.

شما خوانندگان عزیز می‌توانید لیست کامل برندگان را در قسمت زیر مشاهده کنید:

بخش فیلم

بهترین فیلم

“Once Upon a Time in Hollywood”
“۱۹۱۷”
“Ford v Ferrari”
“The Irishman”
“Jojo Rabbit”
“Joker”
“Little Women”
“Marriage Story”
“Parasite”
“Uncut Gems”

بهترین بازیگر نقش اول مرد

واکین فینیکس برای فیلم Joker
آنتونیو باندراس بای فیلم “Pain and Glory”
رابرت دنیرو برای فیلم “The Irishman”
لئوناردو دی‌کاپریو برای فیلم “Once Upon a Time in Hollywood”
آدام درایور بای فیلم “Marriage Story”
ادی مورفی برای فیلم “Dolemite Is My Name”
آدام سندلر برای فیلم “Uncut Gems”

بهترین بازیگر نقش اول زن

رنه زلوگر‌ برای فیلم Judy
آکوافینا برای فیلم “The Farewell”
سینتیا اریوو برای فیلم “Harriet”
اسکارلت جانسون برای فیلم “Marriage Story”
لوپیتا نیونگ‌او برای فیلم Us
سیروشا رونان برای فیلم “Little Women”
شارلیز ترون برای فیلم “Bombshell”

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

برد پیت برای فیلم “Once Upon a Time in Hollywood”
ویلم دفو برای فیلم “The Lighthouse”
تام هنکس برای فیلم “A Beautiful Day in the Neighborhood”
آنتونی هاپکینز برای فیلم “The Two Popes”
آل پاچینو برای فیلم “The Irishman”
جو پسی برای فیلم “The Irishman”

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

لورا درن برای فیلم “Marriage Story”
اسکارلت جانسون برای فیلم “Jojo Rabbit”
جنیفر لوپز برای فیلم “Hustlers”
فلورنس پو برای فیلم “Little Women”
مارگو رابی برای فیلم “Bombshell”
ژائو شوژن برای فیلم “The Farewell”

بهترین بازیگر جوان نقش اول

رونان گریفین دیویس برای فیلم “Jojo Rabbit”
جولیا باترز برای فیلم “Once Upon a Time in Hollywood”
نوا جوپ برای فیلم “Honey Boy”
توماسین مک‌کنزی برای فیلم “Jojo Rabbit”
شاهادی رایت جوزف برای فیلم “Us”
آرچی ییتس برای فیلم “Jojo Rabbit”

بهترین بازیگر

“The Irishman”
“Bombshell”
“Knives Out”
“Little Women”
“Marriage Story”
“Once Upon a Time in Hollywood”
“Parasite”

بهترین کارگردانی

سم مندس برای فیلم ۱۹۱۷
بانگ جون هو برای فیلم “Parasite
نوا بامباک برای فیلم “Marriage Story”
گرتا گرویگ برای فیلم “Little Women”
جاش و بنی سافدای برای فیلم “Uncut Gems”
مارتین اسکورسیزی برای فیلم “The Irishman”
کوانتن تارانتینو برای فیلم “Once Upon a Time in Hollywood”

بهترین فیلم‌نامه اصلی

کوانتن تارانتینو برای فیلم “Once Upon a Time in Hollywood”
نوا بامباک برای فیلم “Marriage Story”
رایان جانسون برای فیلم “Knives Out”
بانگ جون هو و هان جین ون برای فیلم “Parasite”
لولو وانگ‌ برای فیلم “The Farewell”

بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

گرتا گرویک‌ برای فیلم “Little Women”
نوا هارپستر و میکا فیتزرمن-بلو برای فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood”
آنتونی مک‌کارتن برای فیلم “The Two Popes”
تاد فیلیپس و اسکات سیلور برای فیلم “Joker”
تایکا وایتیتی برای فیلم “Jojo Rabbit”
استیون زیلیان برای فیلم “The Irishman”

بهترین فیلم‌برداری

راجر دیکنز برای فیلم “۱۹۱۷”
جارین بلاسک برای فیلم “The Lighthouse”
فدان پاپامیچال برای فیلم “Ford v Ferrari”
رادریگو پریتو برای فیلم “The Irishman”
رابرت ریچاردسون برای فیلم “Once Upon a Time in Hollywood”
لورنس شر برای فیلم‌ “Joker”

بهترین طراحی صحنه

باربارا لینگ، نانسی های برای فیلم “Once Upon a Time in Hollywood”
مارک فریدبرگ و کریس موران برای فیلم “Joker”
دنیس گاسنر و لی ساندالس برای فیلم “۱۹۱۷”
جس گانچور و کلر کافمن برای فیلم “Little Women”
لی ها جان برای فیلم “Parasite”
باب شا و رجینا گریوز برای فیلم “The Irishman”
دونال وودز و جینا کرومل برای فیلم “Downton Abbey”

بهترین گریم

“Bombshell”
“Dolemite Is My Name”
“The Irishman”
“Joker”
“Judy”
“Once Upon a Time… in Hollywood”
“Rocketman”

بهترین جلوه‌های ویژه

“Avengers: Endgame”
“۱۹۱۷”
“Ad Astra”
“The Aeronauts”
“Ford v Ferrari”
“The Irishman”
“The Lion King”

بهترین انیمیشن

“Toy Story 4”
“Abominable”
“Frozen II”
“How to Train Your Dragon: The Hidden World”
“I Lost My Body”
“Missing Link”

بهترین فیلم اکشن

“Avengers: Endgame”
“۱۹۱۷”
“Ford v Ferrari”
“John Wick: Chapter 3 – Parabellum”
“Spider-Man: Far From Home”

بهترین کمدی

“Dolemite Is My Name”
“Booksmart”
“The Farewell”
“Jojo Rabbit”
“Knives Out”

بهترین فیلم علمی تخیلی یا ترسناک

“Us”
“Ad Astra”
“Avengers: Endgame”
“Midsommar”

بهترین فیلم زبان خارجی

“Parasite”
“Atlantics”
“Les Misérables”
“Pain and Glory”
“Portrait of a Lady on Fire”

بهترین آهنگ

“Glasgow (No Place Like Home)” – “Wild Rose”
I’m Gonna) Love Me Again” – “Rocketman)
“I’m Standing With You” – “Breakthrough”
“Into the Unknown” – “Frozen II”
“Speechless” – “Aladdin”
“Spirit” – “The Lion King”
“Stand Up” – “Harriet”

بهترین آهنگ متن

“Joker”

 “Us”
“Little Women”
“Marriage Story”
“۱۹۱۷”
“The Irishman”

بخش تلویزیونی

بهترین سریال درام

“Succession”
“The Crown”
“David Makes Man”
“Game of Thrones”
“The Good Fight”
“Pose”
“This Is Us”
“Watchmen”

بهترین بازیگر نقش اول سریال درام

جرمی استرانگ‌ برای سریال “Succession”
استرلینگ کا. بروان برای سریال “This Is Us”
مایک کاتلر برای سریال “Evil”
پل گیاماتی برای سریال “Billions”
کیت هرینگتون برای سریال “Game of Thrones”
فردی هایمور برای سریال “The Good Doctor”
توبیاس منزیس برای سریال “The Crown”
بیلی پورتر برای سریال “Pose”

بهترین بازیگر‌ نقش اول زن سریال درام

رجینا کینگ برای سریال “Watchmen”
کریستین بارانسکی برای سریال The Good Fight
اولویا کولمن برای سریال “The Crown”
جودی کومر برای سریال “Killing Eve”
نیکول کیدمن برای سریال “Big Little” Lies
ام‌جی رودریگز برای سریال “Pose”
سارا اسنوک برای سریال “Succession”
زندایا برای سریال “Euphoria

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد سریال درام

بیلی کروداپ برای سریال “The Morning Show” 
آسانت بلک برای سریال “This Is Us”
آسیا کیت دیلان برای سریال “Billions”
پیتر دینکلیج برای سریال “Game of Thrones”
جاستین هارتلی برای سریال “This Is Us”
دلروی لیندو برای سریال “The Good Fight”
تیم بلیک نلسون برای سریال “Watchmen”

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال درام

شان اسمارت برای سریال “Watchmen” 
هلنا بانهام کارتر برای سریال “The Crown”
گئوندالین کریستی برای سریال “Game of Thrones”
لورا درن برای سریال “Big Little Lies”
آدرا مک‌دونالد برای سریال “The Good Fight”
مریل استریپ برای سریال “Big Little Lies”
سوزان کلچی واتسون برای سریال “This Is Us”

بهترین سریال کمدی

“Fleabag”
“Barry”
“The Marvelous Mrs. Maisel”
“Mom”
“One Day at a Time”
“Pen15”
“Schitt’s Creek”

بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال کمدی

بیل هیدر برای سریال “Barry”
تد دانسون برای سریال “The Good Place”
والتون گاگینز برای سریال “The Unicorn”
یوجین لوی برای سریال Schitt’s Creek
پل راد برای سریال “Living with Yourself”
بشیر صلاح‌الدین برای سریال “Sherman’s Showcase”
رامی یوسف برای سریال “Ramy”

بهترین بازیگر. نقش اول زن در سریال کمدی

فیبی والر-بریج برای سریال “Fleabag” 
کریستینا اپلگیت برای سریال “Dead to Me”
الیسون بری برای سریال “GLOW”
ریچل براسنان برای سریال “The Marvelous Mrs. Maisel”
کریستن دانست برای سریال “On Becoming a God in Central Florida”
جولیا لوییز-دریفوس برای سریال “Veep”
کاترین اوهارا برای سریال “Schitt’s Creek”

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال کمدی

اندرو اسکات برای سریال “Fleabag”
آندر برویر برای سریال “Brooklyn Nine-Nine”
آنتونی کاریگان برای سریال “Barry”
ویلیام جکسون هارپر برای سریال “The Good Place”
دنیل لوی برای سریال “Schitt’s Creek”
نیکو سنتوس برای سریال Superstore
هنری وینکلر برای سریال “Barry”

بهترین بازیگر نقش مکمل‌ زن در سریال کمدی

الکس بورستین برای سریال “The Marvelous Mrs. Maisel”
دارسی کاردن برای سریال “The Good Place”
سیان کلیفورد برای سریال “Fleabag”
بتی گیلپین برای سریال“GLOW”
ریتا مورنو برای سریال “One Day at a Time”
آنی مورفی برای سریال “Schitt’s Creek”
مالی شانون برای سریال “The Other Two”

بهترین مینی سریال

“When They See Us”
“Catch-22”
“Chernobyl”
“Fosse/Verdon”
“The Loudest Voice”
“Unbelievable”
“Years and Years”

بهترین فیلم تلویزیونی

“El Camino: A Breaking Bad Movie”
“Brexit”
“Deadwood: The Movie”
“Guava Island”
“Native Son”
“Patsy & Loretta”

بهترین بازیگر نقش اول مرد در مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

جارل جروم برای فیلم “When They See Us”
کریستوفر ابوت برای فیلم “Catch-22”
ماهرشالا علی برای سریال “True Detective”
راسل کرو برای فیلم “The Loudest Voice”
جارد هریس برای سریال “Chernobyl”
سم راکول برای سریال “Fosse/Verdon”
نوا وایل برای سریال “The Red Line”

میشل ویلیامز برای سریال “Fosse/Verdon”
کیتلین دور برای سریال “Unbelievable”
آن هاتاوی برای سریال “Modern Love”
مگان هیلتی برای سریال “Patsy & Loretta”
جویی کینگ‌‌ برای سریال “The Act”
جسی مولر برای سریال “Patsy & Loretta”
مریت وور برای سریال “Unbelievable”

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

استلان اسکارشگرد برای سریال “Chernobyl”
اسانت بلک برای سریال “When They See Us”
جورج کلونی برای سریال “Catch-22”
جان لگوزامو برای سریال “When They See Us”
دو پاتل برای سریال “Modern Love”
جس پلمونز برای سریال “El Camino: A Breaking Bad Movie”
راسل تاوی برای سریال“Years and Years”

بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

تونی کالت برای سریال “Unbelievable”
پاتریشیا آرکوت برای سریال “The Act”
مارشا استفانی بلیک برای سریال “When They See Us”
نیسی ناش برای سریال “When They See Us”
مارگارت کوالی برای سریال “Fosse/Verdon”
اما تامپسون برای فیلم “Years and Years”
امیلی واتسون برای سریال “Chernobyl”

بهترین سریال انیمیشنی

“BoJack Horseman”
“Big Mouth”
“The Dark Crystal: Age of Resistance”
“She-Ra and the Princesses of Power”
“The Simpsons”
“Undone”

بهترین برنامه تلویزیونی

“The Late Late Show with James Corden”
“Late Night with Seth Meyers”

“Desus & Mero”
“Full Frontal with Samantha Bee”
“The Kelly Clarkson Show”
“Last Week Tonight with John Oliver”

بهترین کمدی خاص 

“Live in Front of a Studio Audience: Norman Lear’s ‘All in the Family’ and ‘The Jeffersons’”
“Amy Schumer: Growing”
“Jenny Slate: Stage Fright”
“Ramy Youssef: Feelings”
“Seth Meyers: Lobby Baby”
“Trevor Noah: Son of Patricia”
“Wanda Sykes: Not Normal”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *